Bright Studio With Balcony Quiet Location

  • 20 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Bright Studio With Balcony Quiet Location Παρίσι 20 τ.μ. Απέχει επίσης μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από τη Γέφυρα Pont-de-Flandre. Για δραστήριους επισκέπτες αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις.

Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες. Θα βρείτε επίσης ντους.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα του Bright Studio With Balcony Quiet Location είναι εξοπλισμένη με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για την άνεσή σας.

Η Πλατεία Κονκόρντ απέχει περίπου 6 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο, ενώ η Βασιλική της Ιερής Καρδιάς είναι περίπου 3 χλμ. από το κατάλυμα. Το Bright Studio With Balcony Quiet Location βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Porte de Pantin. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 4 χλμ. από την Παναγία των Παρισίων. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Châtelet-Les Halles RER που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Bright Studio With Balcony Quiet Location Παρίσι
Appartement Centre De Paris 19
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement Centre De Paris 19

372 μ από το κατάλυμα
USD 162 USD 146
ανά νύχτα
Trois Pieces Sur Parc De La Villette Terrasse Et Vues
Τιμή μόνο για κινητά

Trois Pieces Sur Parc De La Villette Terrasse Et Vues

404 μ από το κατάλυμα
Urban Retreat In Paris
Τιμή μόνο για κινητά

Urban Retreat In Paris

9.0
Άριστο 4 σχόλια
437 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνές Αεροδρόμιο Παρισιού Σαρλ ντε Γκωλ
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Gare de l'Est
    2,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το Bright Studio With Balcony Quiet Location;
      Το Bright Studio With Balcony Quiet Location βρίσκεται κοντά σε Pont-de-Flandre.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Bright Studio With Balcony Quiet Location;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Bright Studio With Balcony Quiet Location περιλαμβάνουν Pavillon Carré de Baudouin, Μουσείο της Edith Piaf καθώς και Μουσείο Πικάσο.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Bright Studio With Balcony Quiet Location;
      Η τιμή κράτησης στο το Bright Studio With Balcony Quiet Location θα είναι 131€.
    • ❓
      Πώς πληρώνω στο το Bright Studio With Balcony Quiet Location;
      Το Bright Studio With Balcony Quiet Location δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • MasterCard
      • American Express
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Aux Arts et Sciences reunis και Brasserie Le Reveil και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Όχι, στο αυτό το διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι το Bright Studio With Balcony Quiet Location;
      Η έκταση του το Bright Studio With Balcony Quiet Location αποτελεί 20 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνές Αεροδρόμιο Παρισιού Σαρλ ντε Γκωλ
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Gare de l'Est
    2,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Bright Studio With Balcony Quiet Location Παρίσι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο